Jak se bude cestovat v roce 2021? Takto!

Někteří skeptici jsou přesvědčeni, že letos to s cestováním bude stát „za kočku“. V roce 2019 ale cestovalo po celém světě 1,5 miliarda lidí. Tito lidé dnes sedí a čekají…a už je „svrbí“ celé tělo.

Určitě nebude rok 2021 o tom, kam jedete, ale s kým. Cestovat se určitě začne – jestli za 4 nebo 6 měsíců nebo za rok – zatím neví nikdo.

Co však v tomto období dokážeme – je chystat se na svou vysněnou dovolenou. Jak? Se zázemím silné švýcarské společnosti Swiss Halley A.G.,která v letošním roce už bude slavit 10 let na mezinárodním cestovním trhu.

Její obchodní značka – cestovatelský portál Fireflies je jedinou firmou, která obstála v kovidovém roce 2020.Všichni naši cestovatelé, kterým byly zrušeny zájezdy – dostali vše zpět. Náš portál má velkou ambici stát se cestovním pomocníkem pro miliony cestovatelů.

V roce 2021 totiž nastartoval naprostou revoluční novinku v cestování a to díky vyspělému managementu s jasnou vidinou budoucnosti. Já sama cestuji s portálem 2,5 roku a vidím, že tato společnost opravdu nemá konkurenci ve službách a také v cenách.Jak se dozvědět více?

Je to jednoduché a dostupné pro každého.

Stačí napsat do zprávy o kompletní informace a stane se z Tebe cestovatel, který si bude plnit svoje sny a přání a to i s finančním ziskem.